Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandaré van 28 m² ligt in Tamandaré op ongeveer 25 minuten te voet van Nova Matriz de São Pedro en biedt een uitzicht op de zee. De capaciteit van het appartement is tot 4 gasten.
Het 1-badkamer appartement biedt accommodatie op een locatie aan het strand vlak om de hoek van Igreja Velha de São Pedro. Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare is op 6 km van de São Benedito-kerk genesteld. De accommodatie ligt binnen 15-minuten rijafstand van de Capela de São Benedito.
Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.
Deze accommodatie bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare?
Gasten van Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Nova Matriz de São Pedro, op wandelafstand van 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Capela de São Benedito (6 km) en de São Benedito-kerk (7 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare?
Het duurt 20 minuten lopen om van Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de grootte van Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare?
Flat Charmoso Na Beira Mar Da Praia Dos Carneiros Tamandare bestaat uit 28 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
In het appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven.